Hotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic
Hotel Energetic ubytování Rožnov pod Radhoštěm Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Energetic / Rožnov pod Radhoštěm

Wellness hotel Energetic Rožnov pod Radhoštěm - Beskydy 
Nekuřácký Wellness hotel Energetic je zasazen do čisté valašské přírody Beskyd a nabízí moderní a klidné ubytování v Beskydech, pravou valašskou kuchyni ve stylové kolibě Kordulka, moderní wellness centrum, zázemí pro uspořádání firemní akce nebo konference. Wellness hotel Energetic Rožnov pod Radhoštěm je vhodným místem pro Vaši rodinnou oslavu, svatbu nebo relaxační pobyt.

Wellness hotel Energetic v Rožnově pod Radhoštěm tvoří čtyřhvězdičkový hotel Energetic **** a depandance Forman ***. Ubytování - v kategorii superior a standard celkem v 78 pokojích. Chek-in od 14:00 hodin, Check-out v den odjezdu do 11:00 hodin.

Wellness hotel Energetic nabízí - komfortní ubytování v Beskydech s řadou služeb pro Vaši spokojenou dovolenou či firemní pobyt.
- nové wellness centrum s bazénem a příjemným relaxačním prostředím
- restaurace se 120 místy k sezení s letní terasou a lobby barem s 30 místy k sezení
- dětský koutek a venkovní hřiště
- konferenční prostory pro 40 osob, technické vybavení, občerstvení ...
- k zapůjčení horská jízdní kola či nordic walking hole
- a další bohatá nabídka služeb pro hotelové hosty Wellness hotelu Energetic ubytování Rožnov pod Radhoštěm.

Ubytování: Všechny pokoje hotelu Energetic v Rožnově pod Radhoštěm jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, telefonem, ledničkou a internetovým připojením.

Wellness hotel Energetic pokoje: 11 jednolůžkových pokojů, z toho jeden s terasou a dva bezbariérové pokoje s možností přistýlky. 40 dvoulůžkových pokojů, z toho jeden s bezbariérovým přístupem a terasou s krásným výhledem do zahrady. Devět pokojů hotelu Energetic nabízí možnost přistýlky a dvacet čtyři pokojů má balkon. Apartmá Family 6 rodinných apartmá, které se skládají ze dvou samostatných dvoulůžkových pokojů propojených uzamykatelnými dveřmi. Rodinné apartmá jsou v nabídce i jako dva samostatné dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím u každého pokoje. 2 luxusní apartmá ve wellness hotelu poskytují jedinečnou komfortní atmosféru, jsou vybaveny předsíní, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, ložnicí a koupelnou s rohovou vanou. Součástí apartmá je rozsáhlá terasa.

Depandance Forman se nacházejí v samostatné budově mimo Wellness hotel Energetic a nabízí ubytování v příjemném prostředí kategorie *** standard v 19 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmá. Depandance Forman disponují dvěma konferenčními prostory pro 34 a 10 osob. Pokoje depandance jsou vybaveny koupelnou s WC, TV, telefonem a internetovým připojením. Za stravou a procedurami se dochází do Wellness hotelu Energetic, jenž je vzdálen 50 metrů. Společná recepce se rovněž nachází na hotelu Energetic.

Wellness centrum hotelu Energetic :
Součástí wellness centra hotelu Energetic ubytování v Rožnově pod Radhoštěm je vyhřívaný bazén s chrličem, parní a klasická sauna a whirlpool. Na výběr široká škála wellness procedur, masáže a zábaly, které provádějí vysoce kvalifikovaní pracovníci. Wellness centrum je přístupné i pro veřejnost. Fitness centrum (běžící pás, rotopedy), stolní tenis či fotbálek, šipky, kulečník.

Wellness hotel Energetic restaurace - stravování :
Ve Wellness hotelu Energetic je Vám k dispozici moderní restaurace a lá carte s kapacitou 120 míst. Lobby bar s 30 místy a příjemnou atmosférou, kde můžete ochutnat širokou nabídku káv, drinků, vín a mnoho dalšího... V letních dnech láká k posezení terasa s výhledem na Beskydy. Stylová valašská koliba "Kordulka" se 100 místy k sezení nabízí tradiční kuchyni a gurmánské krajové speciality. Na přání lze zajistit cimbálovou muziku. K dokonalému prožitku Vám obsluhující personál doporučí vynikající moravská vína.

Hotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic - Služba na recepci je 24 hodinHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic - V hotelu je kulečníkHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic -  je k dispozici připojení na internetHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic -  je k dispozici letní terasaHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic - K hotelu přísluší parkovištěHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic - disponuje restauracíHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic - na pokojích je telefonHotel Rožnov pod Radhoštěm Energetic - Pokoje jsou vybaveny televizorem